Kontakt

Adres e-mail

Sklep, obsługa zamówień: sklep@hampa.pl
Ogólne informacje, media: hampa@hampa.pl
Współpraca hurtowa: hurt@hampa.pl

O Hampa

Nieustannie od 2012 roku, staramy się oferować możliwie największy asortyment produktów wykonanych z udziałem rośliny konopi, umożliwiając Tobie korzystanie z jej leczniczego potencjału.

Oferta

Obecnie oferujemy kosmetyki z konopi, ubrania z konopiprodukty spożywcze z konopi jak nasiona konopi lub łuskane nasiona konopi oraz przetworzone produkty jak słodycze np. czekolada z nasionami konopi.

Jasne zasady

1. Nie sprzedajemy kota w worku - wszystkie oferowane produkty, bądź to z działu ubioru czy z działu kosmetyków, staramy się sami testować, korzystając z nich w codziennym życiu. Oferujemy tylko najlepsze, sprawdzone produkty.
2. Wspieramy ideę Fair Trade która przyczynia się do zmniejszenia ilości zdarzeń wyzysku pracowników na całym świecie.
3. Kupując u nas, wspierasz ekologiczny tryb myślenia - konopie podczas wzrostu wymagają bardzo niewiele bądź nie wymagają żadnych nawozów czy pestycydów, pozytywnie oddziaływując na otoczenie, zarówno jeśli chodzi o powietrze którym oddychamy jak i glebę z której później wyrosnąć może nasze jedzenie.

Z Wyrazami Szacunku

W dobie internetu i natłoku informacji rozumiemy, jak cenny jest czas, wobec czego szanując Twój polecamy przejrzeć nasze konopne magazyny - niech nasze produkty z konopi same obronią swoją rację bytu.

Dane firmy

Hampa.Pl
Piotrkowska 5 lok 3
90-406 Łódź
Polska

Ogólne zasady

Ogólne zasady współpracy w zakresie reklamacji i przesyłek

Towar można zwrócić/wymienić zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

By przyspieszyć i ułatwić zamówienie towaru, w dobie powszechnego dostępu do sieci internet, prócz przelewu na konto bankowe udostępniamy także kanał płatności przez system PayPal oraz system ekspresowych przelewów internetowych dotpay.

Koszt realizacji zamówienia w obrębie administracyjnym wybranym z listy podczas składania zamówienia przy zamówieniach do 200zł to 5zł.

Każde zamówienie o wartości przekraczającej 200zł wysyłamy na terenie Polski na nasz koszt.

Przesyłki realizujemy współpracując z takimi firmami jak Poczta Polska, DPD, DHL, UPS czy FedEx.

Przesyłki, po zaksięgowaniu płatności przez system, realizujemy do 5 dni roboczych, we wtorki i czwartki. Z reguły staramy się wysyłać najpóźniej w następnym dniu roboczym od daty złożenia zamówienia, a w przypadku zamówień z formą płatności przelewem bankowym, od daty zaksięgowania się pieniędzy na naszym koncie bankowym.

Szczegółowy regulamin przeczytać można tu.