Akcesoria modowe

Hampa – akcesoria z konopi

Akcesoria z konopi, jakie Państwu oferujemy w sklepie Hampa, to produkty z materiału 100% konopnego – trwałego, odpornego na częste czyszczenie i wytrzymałego. Konopie od zawsze towarzyszyły ludzkości, produkowano z nich nie tylko ubrania, ale i kosmetyki. Materiał konopny jest o wiele trwalszy niż czysto bawełniany, d...

Hampa – akcesoria z konopi

Akcesoria z konopi, jakie Państwu oferujemy w sklepie Hampa, to produkty z materiału 100% konopnego – trwałego, odpornego na częste czyszczenie i wytrzymałego. Konopie od zawsze towarzyszyły ludzkości, produkowano z nich nie tylko ubrania, ale i kosmetyki. Materiał konopny jest o wiele trwalszy niż czysto bawełniany, do tego do jego produkcji potrzeba o ponad połowę mniej wody niż do produkcji bawełny! Oferowane materiały to w 100% produkty z konopi, bez domieszek innych tkanin. Dzięki temu mamy kontrolę nad jakością surowca. Po odpowiednim procesie wybielenia, uprzednio szorstki czysty materiał konopny staje się wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku, nadal zachowując swoje zdrowotne właściwości.

Jakie ubrania z konopi są produkowane?

Akcesoria z konopi, jakie oferujemy oraz jakie systematycznie wprowadzamy do naszego asortymentu to koszulki, bluzki, czapki, torebki, szaliki, marynarki i kurtki. Wszystkie produkty z konopi cechują się bardzo dobrym wskaźnikiem absorbowania wilgoci. Materiały z konopi ograniczają potliwość, a także mają działania antybakteryjne i przeciwgrzybiczne – konopia niszczy bakterie i grzyby! Ubrania z konopi mają również pozytywny wpływ na skórę – działają kojąco, pomagają utrzymać stałą temperaturę ciała. Ubrania z konopi w swoim kroju i stylu są podobne do ubrań z bawełny. Wykończenie oferowanych produktów jest starannie wykonywane, użytkownicy wręcz chwalą sobie trwałość szwów, które na przykład w często używanych koszulkach w ogóle się nie niszczą, nie odpruwają, ani nie fatygują.

Wybierając akcesoria z konopi wybierasz nie tylko zdrowie, wygodę i trwałe ubrania, ale również stajesz po stronie ekologii! Przekonaj się, czy ubrania z konopi znajdą stałe miejsce w Twojej szafie!

Więcej

Akcesoria modowe Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów