List of products by manufacturer Oleofarm

Oleofarm jest polskim producentem wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych jak również zdrowej żywności w tym olejów zimno tłoczonych.
Dbając o najwyższą jakość produktów prowadzone są badania zarówno we własnym laboratorium jak i w laboratoriach zewnętrznych Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.
Siedziba firmy Oleofarm
Oleofarm posiada zespoły sprzedaży, wśród których są przedstawiciele farmaceutyczni, medyczni oraz handlowi, a ich rolą jest budowanie relacji w odpowiednich kanałach dystrybucji. Na rynku farmaceutycznym pracują również Kierownicy ds. Kluczowych klientów.

Oleofarm jest wspierany przez współpracowników, którzy dążą do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań łącząc kreatywność z systematyczną pracą.
Firma regularnie uczestniczy w targach oraz konferencjach medycznych, sympozjach oraz kongresach w celu zbliżenia się do świata nauki, reprezentantów przemysłu farmaceutycznego i medycznego.
Badania, produkcja oraz sprzedaż wysokiej jakości suplementów diety jak również zdrowej żywności w tym olejów zimno tłoczonych

Spotkania podnoszą kwalifikacje pracowników, służą wymianie poglądów i budowaniu relacji.

Oleofarm Fabryka Zdrowia jest prężnie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem. Przedsiębiorstwo odnotowuje dużą dynamikę wzrostu sprzedaży na rynku farmaceutycznym, a koncepcje rozwojowe firmy przewidują dalsze poszerzanie działalności o nowe produkty i ich dystrybucję do różnych segmentów rynku.
More

No products for this manufacturer.